Obsah

U6 - UŽ TAM BUDEM - natáčení televizní soutěže v Ostravě 4. června 2019

Typ: ostatní
Soutěžní družstvo ve složení:  Magda Ordeltová (kapitánka družstva), Adéla Vilímková, Eliška Naňáková, Ondřej Fojtík a Vít Naňák.

Co říct o našem pobytu v Ostravě? Myšlenek a zážitků je opravdu hodně, takže to budu muset zkrátit jen na několik - možná zásadních, možná nepodstatných, ale určitě těch,

které mi v paměti utkvěly nejvíce. Již cesta byla zajímavá, jelikož místo dvou hodin vlakem jsme jeli asi hodiny čtyři. Nicméně na Stodolní jsme nakonec dorazili a zanedlouho už jsme odemykali svoje pokoje na ubytovně ČT. Ještě téhož večera jsme šli do Karolíny na nákup jídla, jejž jsme vyřešili koupí plata vajíček, které nám zajistilo, že hladem neumřeme

(co na tom, že teď nikdo z nás nemůže vajíčka ani vidět, ani cítit).

 

Ale teď už k samotné soutěži ... Mě osobně velmi mile překvapil štáb - ať už to byly maskérky, kameramani, kostymérka, producentka, režisér a samozřejmě moderátoři, kteří celou dobu působili velice příjemně. Některé soutěže, které si pro nás připravili, nám daly zabrat, jiné jsme zvládli poměrně s přehledem. Ale víc vám asi prozrazovat nebudu, abyste se měli na co těšit. Každopádně jsme si to maximálně užili. I když jsem neměla moc chuti se této soutěže zúčastnit, nelituju, že jsem jela. Ba naopak! Pokud by smích, dobrá nálada a atmosféra skutečně prodlužovaly život, tak náš tým bude nesmrtelný! A co dodat na konec? Chtěla bych poděkovat všem členům našeho týmu, ale především paní vychovatelce Petře Sudické. Bez jejího nadšení a podpory, neustálého povzbuzování a pomoci by se naše účast v této soutěži vůbec neuskutečnila. Takže VELKÉ díky!

                                                                                      Magda Ordeltová, kapitánka družstva


Vytvořeno: 10. 6. 2019
Poslední aktualizace: 10. 6. 2019 08:16
Autor: Petra Sudická