Obsah

VSL - plavecké závody 4. - 5. ročníku

Typ: ostatní
VSL - plavecké závody 4. - 5. ročníku 1 Ve čtvrtek 24.11. 2022 se žáci 4.-5. ročníku zúčastnili plaveckých závodů v rámci VSL

Soutěžilo se v plaveckých disciplínách kraul, znak a štafety -volný způsob. V kategorii znak Dorota Slováčková a Jakub Holub zvítězili, Ela Marie Jiříčková obsadila 2. místo. V kategorii kraul Natálie Krůželová a Jakub Holub zvítězili, Ela Marie Jiříčková obsadila 2. místo a Štěpán Vaněk obsadil 3. místo. Naše družstvo získalo 1. místo ve štafetových závodech a v celkovém pořadí jsme obsadili 1. místo před ZŠ Valašské Klobouky a ZŠ Luhačovice.

Naši školu úspěšně reprezentovali: Dorota Slováčková, Gabriela Schnarr, Eva Marie Jiříčková, Hana Coufalová, Natálie Krůželová, Jakub Holub, David Fojtík, Štěpán Vaněk a Tobiáš Hořák.

Vedoucí: Petra Sudická a Jiří Trčka