Slavnostní zahájení školního roku proběhne pro všechny žáky 1. - 9. ročníku a přípravné třídy od 8.00 hodin ve třídách budovy 2. stupně. Všichni žáci si přinesou přezůvky, blok a psací potřeby. Třídnické práce žáků 2.-9. ročníku končí v 8.45 hodin a žáci odcházejí domů.
Prvňáčci si přinesou aktovku a přezůvky, děti z přípravné třídy přezůvky. Třídní učitelky předají rodičům potřebné informace a dokumenty. Poté mohou žáci odejít s rodiči domů.
Vchod do budovy školy:
-žáci PT a 1. stupně vstupují do budovy školy vchodem ze školního dvora 2. stupně (ve spojovacím krčku mezi školou a školní jídelnou) z ulice Říky,
-žáci 2. stupně vstupují do budovy školy vchodem do Městské turistické ubytovny (MTU).
Školní družina je 1. 9. v provozu od 8.45 do 16.00 hodin.
Obědy se vydávají od 11.00 do 12.00 hodin.
Do nového školního roku přeji všem hodně úspěchů, spokojenosti a pohody.
Mgr. Roman Rydval
ředitel školy






