Obsah

Lyžařský výcvikový kurz z pohledu žáků 5.A,B,C

Typ: ostatní
Lyžařský výcvikový kurz z pohledu žáků 5.A a 5.B 1 Lyžařský výcvikový kurz pro žáky 5. ročníku - Újezd u Valašských Klobouk

5.A

Jeli jsme na „lyžák“. Hned jsme se rozdělili do skupin a začali jsme lyžovat. Nejlepší byly závody a jak jsme pořád padali. Potom jsme tam měli i špatné počasí. Moc jsem si to užila.

Linda

 

Nejvíc mě bavili závody. Ale stejně jsem se neumístila. Což je škoda. Ale „lyžák“ jsem si užila. Kdybych tam nejela, tak jsem smutná.

Leontýna

 

Hned první den jsem měl pizzu. Potom jsme měli jet na velký závod. Tam jsem sice pořád padal, ale bavilo mě to. Nejlepší byla ta atmosféra a kamarádi.

Kristián

 

Na „lyžáku“ se mi nejvíc líbilo, jak pršelo, protože se mi pak dobře lyžovalo. Radost mám z toho, že jsem se naučila lyžovat. A taky jsem  tam několikrát spadla a jednou se „rozplácla“ jako žába.

Vendula

 

Nejvíc se mi na lyžáku líbilo závodění. Skončil jsem třetí a měli jsme pizzu. Zažili jsme střídající se počasí. Lyžák se mi líbil.

Tobiáš H.

 

Ráno v pondělí jsme jeli do Újezda. Nejvíc se mi líbily na „lyžáku“ ty závody. A jedli jsme pizzu. A zažili jsme tam déšť i mlhu. „Lyžák“ se mi líbil a ráda bych si ho zopakovala.

Nikola O.

 

Na lyžařském výcviku se mi nejvíc líbilo, že bylo pěkné počasí a nemuseli jsme se učit. Nelíbilo se mi, že jsem neuměla jezdit na vleku, proto jsem mnohokrát spadla. Nejlepší byl čtvrtek a pátek. Ráda bych si to zopakovala.

Anežka

 

5.B

Nikdy jsem nejezdila na lyžích. Ale hned první den jsem již uměla lyžovat. V závodě jsem byla první ve skupině začátečníků. „Lyžák“ se mi líbil.

Adriana

 

Na „lyžáku“ jsem se naučil otáčet ve stoje ze strany na stranu. Bylo to fajn.

Jakub

 

Bylo to fajn, naučila jsem se lyžovat. Líbilo se mi, že jsem si našla nové kámoše.

Nikol

 

Co se mi líbilo? Že jsem ani jednou nespadla. Že jsem překonala skokánek. Že jsme mohli mít volné jízdy. Náramně jsem si to užila.

Alžběta

 

Na „lyžáku“ se mi nejvíc líbily závody. A ještě volné jízdy, a že jsem tam mohl být s kamarády.

Marek

 

„Lyžák“ byl mega super. Naučili jsme se skvěle lyžovat. V pondělí jsem si nevzala hůlky. Měli jsme všechna počasí – sníh, slunce, déšť i vítr. A v pátek byly závody. Bylo to super.

Eliška.

 

5.C

„Lyžák“ se mi líbil, protože jsem tam byla s kamarády. Já už jsem lyžovat uměla, ale hodně jsem se tam zlepšila. Závody mě bavily, sice jsem spadla a nevyhrála, ale hlavně že jsem se zúčastnila. Byl to super týden a už se těším, až zase půjdu lyžovat.

Monika

 

První den jsme čekali před školou na autobus. Když dojel, naložili jsme lyže do autobusu a jeli jsme do Újezda, trvalo to asi 30 minut. Když jsme dojeli, vyložili jsme lyže do stojanu a šli jsme se převlékat. Každý den jsme jezdili „obloučky“. Ke svačině jsme si koupili pizzu. Bylo to skvělé.

František

 

Na lyžích to bylo dobré. Sice jsem tam přijela až ve čtvrtek, ale za ty dva dny jsem si to užila. Naučili jsme se nové věci a taky máme zážitky, na které nikdy nezapomeneme. Nejvíc jsem si oblíbila pomu, protože jsem z ní třikrát spadla.

Elen

 

Jeli jsme autobusem do Újezda na „lyžák“. První den si nás rozdělili na tři skupiny. Já jsem byl ve skupině u pana Lysáka. Nejvíc mě bavil skokánek. Jízda vlekem byla sranda. Na svačinu jsme měli skoro pořád pizzu. „Lyžák“ byl fajn.

Daniel

 

Mně se na lyžařském výcviku líbilo to, že jsme mohli jezdit sami. A naučili jsme se hodně nových věcí. Moc dobře se jezdilo na skokánku. Moc jsem si to tam užila.

Klára

 

Vždycky, když jsme si obouvali a vyzouvali lyžáky, byla sranda. Někomu to nešlo obout, někomu zas zapnout. Na svahu jsem jezdila s Katkou. Jezdili jsme pomalu, dokud pan učitel Ritter neřekl, že si to neužijeme.

Emily

 

Naučila jsem se lyžovat. Jeden kluk z druhé školy skočil na skokánku a narazil do síťky, která byla pod skokánkem. Na svačinu jsme měli pizzu. Tenhle „lyžák“ se mi líbil!

Kateřina

Líbila se mi ta chata. Měli tam i lanovky. A hrála tam hudba. Byl jsem šťastný, že jsem se naučil lyžovat.

Karel

 

Děkujeme SRPŠ za příspěvek na dopravu na lyžařský výcvik a také brumovské lékárně U Anděla Strážce za ceny do soutěže ve slalomu.

 

Fotogalerie


Vytvořeno: 30. 1. 2024
Poslední aktualizace: 3. 2. 2024 21:18
Autor: Vladimír Fojtík